Facebook

Super Moc

Witajcie! Jestem Super Sową. Symbolem internetowej platformy edukacyjnej mniejszości niemieckiej www.supereule.pl., na której gromadzone są wszystkie projekty i informacje dotyczące edukacji Mniejszości Niemieckiej. Tutaj dzieci w wieku szkolnym znajdą ciekawe pomysły na naukę języka niemieckiego oraz poznanie niemieckiej historii i kultury. Rodzice mogą znaleźć informacje, jakie projekty oferują wszystkie organizacje mniejszości niemieckiej w Polsce dla poszczególnych grup wiekowych lub jak mogą przyczynić się do edukacji języka mniejszości swoich dzieci. Oferuję nie tylko pomysły dydaktyczne dla nauczycieli, ale także wszelkie informacje o konkursach, projektach oraz wydarzeniach, z których w każdej chwili można skorzystać. Każdego dnia mam dla Was nową porcję edukacyjnych informacji! Bo ja mam tę Super MOC !!!

Dzień dobry wszystkim. Jestem Sową Nauczycielską. Moim znakiem szczególnym jest linijka oraz to mądre nakrycie głowy. Jestem odpowiedzialna za wskazywanie informacji, które skierowane są właśnie do Was, drodzy nauczyciele. Czasem będę wdzięczna, jeśli przekażecie daną informacje dalej, a czasem podrzucę coś, co tylko Wam może się przydać. Kochani nauczyciele, pamiętajcie o mnie! Współpraca z Wami jest dla mnie czystą przyjemnością!

Hej, hej! Jestem Sową Rodziców i Uczniów. Wskazuję na to, co jest najważniejsze dla obu tych grup. Zwykle są to różne wydarzenia, konkursy, projekty itp., ale także ciekawe książki, programy telewizyjne oraz inne istotne dla tej grupy wiadomości. Zapraszam w odwiedziny! Będę przeszczęśliwa !

Dzień dobry, lub też: dobry wieczór. Jestem Sową Prawnik. Jeśli oznaczam sobą jakąś informację, to na pewno dotyczy ona kwestii prawnych, przede wszystkim związanych z językiem mniejszości niemieckiej: edukacja mniejszości, ewentualne zmiany w ustawodawstwie czy po prostu obowiązujące przepisy. Informuję zarówno nauczycieli jak również Was, kochani rodzice i uczniowie. Zapraszam! Bądźmy na bieżąco!

Collage „Sowy” Halina Fleger

Rodzinka